Přijedeme k vám domů!

777 605 789

Vířivky PASSION SPAS

NEVÁHEJTE VYUŽÍT MOŽNOSTI NAVRHNOUT SI VLASTNÍ CENU VÍŘIVKY! 

 
U každé vířivky můžete kliknout na červené tlačítko umístěné v pravém horním rohu stránky a my uděláme maximum, abychom Vám Vaše přání splnili, či se mu co nejvíce přiblížili!

 

PASSION SPAS zabírá přední místo v celosvětovém žebříčku vývojářů a producentů vířivých van. Po téměř 30 let PASSION SPAS vyvíjí a vyrábí vířivky známé svou vyjímečnou inovací a perfektním designem.

My víme, že od své vířivé vany očekáváte kvalitu a výkon, ale naše zkušenosti hovoří o tom, že uživatelé vyžadují spolehlivé vířivky s levným provozem, které jsou jednoduché na údržbu. Tyto základní předpoklady tvoří DNA všech vířivek PASSION SPAS.

Každá ze čtyř produktových řad vířivek PASSION SPAS přichází s obrovskou škálou prvků, které mají za úkol pozvednout Váš zážitek z pobytu ve vířivé vaně. Můžete si být jisti, že Vám i celé Vaší rodině vířivka poskytne roky dostupných zážitků a potěšení.

OSOBNÍ KOMFORT PASSION SPAS

Vaše rodina a přátelé mohou sdílet příjemné chvíle při konverzaci zatímco nerušeně relaxují v pohodlných vířivkových pozicích. Vířivka poskytne perfektní prostředí pro osvěžení a relaxaci. Příjemná masáž hydromasážními tryskami, které jsou v každé vířivce rozmístěné tak, aby zajistili kompletní masáž celého těla, zajistí osvěžení všech smyslů, uvolnění těla i ducha a tedy lepší výkon celé osobnosti.

PERFEKTNÍ VODA PASSION SPAS

Náš filtrační systém automaticky filtruje vířivkovou vodu pro její jiskřivě průhledný vzhled. Zvolíte-li náš AquaPure Water Management SystemTM  , získáte soběstačný čistící systém. Toto pokročilé řešení, které Vám minimalizuje nároky na úžití přídavné čistící chemie, je přirozenou cestou k vytvoření bezpečného a čístého prostředí ve vířivce.

PRECIZNÍ VÝROBA

PASSION SPAS jsou konstruovány s velkým tlakem na spolehlivou a bytelnou konstrukci vířivky tak, aby Vám poskytly klidné ničím nerušené užívání. Vířivky jsou vyráběné s bezúdržbovým kabinetem (bedněním), které je jemně přišroubované do samonosné konstrukce vířivky.

OHLEDUPLNOST K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

K výrobě a zateplení vířivek PASSION SPAS je použita uretanová pěna k minimalizaci tepelných ztrát a tudíž i spotřebě energie. K ohřevu vířivkové vody používáme elektrické topení v kombinaci se speciálním třecím ohřevem Hybrid TechnologyTM, který generuje teplo narušováním pohybu molekul vody. Třecí ohřev umožňuje jednodušší, šetrnější a především levnější užívání Vaší vířivé vany.

ZÁRUKA UŽÍVÁNÍ

Díky Passion Parts Depot Europe máme perfektní přístup ke všem spotřebním a náhradním dílům. To znamená, že jsme schopni případný náhradní díl zajistit ve velmi krátkém čase, tudíž můžeme garantovat rychlé řešení případné nepříjemné situace.

 

Kompletní wellness program
Vířivky a jejich příslušenství
Infrasauny a jejich příslušenství
Mobilní nafukovací vířivky
Zahradní nábytek
Kompletní realizace Vašeho wellness
Doprava, montáž a servis vířivých van a infrasaun
Konzultace a návrhy zdarma
Možnost navrhnout si vlastní cenu
Záruční a pozáruční servis 24 h/den
©2022 Vířivky & Infrasauny