Přijedeme k vám domů!

777 605 789

Vířivky s protiproudem SWIM SPA

NEHLEDEJTE ZBYTEČNĚ VÝPRODEJOVÉ CENY,
MĚJTE VŽDY VLASTNÍ SPECIÁLNÍ CENU!

Neváhejte využít naši jedinečnou funkci „Navrhněte vlastní cenu“.  U každého produktu v pravém horním rohu můžete kliknout na červené tlačítko, dát nám vědět o Vaší ideální představě a uvidíte sami, co dokážeme.

 

Vířivá vana nebo bazén Swim Spa s protiproudem?

V dnešní uspěchané době lidé hledají vhodný způsob odpočinku. Nachází ho v bazénech, relaxačních centrech a vířivých vanách. Stále více odborníků z řad lékařů a zdravého životního stylu, doporučuje odpočinek v bazénu či vířivce.

Bazén s protiproudem Swim Spa je vhodné místo pro aktivní odpočinek. V bazénu můžete uspořádat párty nebo je to vhodné místo pro dětské radovánky. Bazén lze vybavit množstvím funkčních doplňků např. protiproudem - v případě bazénu Olympia je již zabudovaný.
Plavání je oblíbené u všech věkových kategorií. Nezatěžuje organismus, zlepšuje fyzickou kondici, upevňuje zdraví a snižuje hladinu stresu. Plavání patří mezi oblíbené sporty. Je doporučováno dětem, dospělým i seniorům. Je skvělou formou aktivního odpočinku.

Vířívá vana je pravým opakem. Poskytuje vám pasivní formu odpočinku.
Vířivka je speciální kategorie rodinných bazénů. Není určena k plavání. Slouží především ke klidové relaxaci, jemné masáži nebo perličkové masáži. Odpočinek ve vířivce lze obohatit hudbou – muzikoterapie, osvětlením-chromoterapie a aromaterapií-působení vonných esencí. Uklidňující účinky těchto procedur oceníte po vyčerpávajícím dni. Odbourávají stres, navozují pocit pohody, uvolnění a proudící životní energie. Můžete tak prožít kouzlo nezapomenutelného prožitku, ať o samotě či s blízkou osobou.

Bazény nebo vířivky se stávají moderním a nepostradatelným trendem dnešní doby. Každý si určitě pro sebe najde vhodný výrobek a způsob využití. Jsou ideálním a praktickým doplňkem vaší zahrady, terasy či domácího wellness centra.

Výdaje vynaložené na pořízení bazénu či vířivé vany jsou naprosto srovnatelné s cenou zahraniční dovolené. Na rozdíl od dovolené je tato investice dlouhodobá a využití bazénu či vířivky nekonečné. Přinese radost, pohodu a relaxaci.
Bazén i vířivá vana se tak stane místem, které nebudete chtít nikdy opustit.


Swim Spa znamená vířivý bazén a vířivou vanu v jedné konstrukci. Neplaťte zbytečně za stavební přípravu bazénu, bazén a vířivou vanu. Bazén swim spa znamená skutečné 2 v 1.

Kompletní wellness program
Vířivky a jejich příslušenství
Infrasauny a jejich příslušenství
Mobilní nafukovací vířivky
Zahradní nábytek
Kompletní realizace Vašeho wellness
Doprava, montáž a servis vířivých van a infrasaun
Konzultace a návrhy zdarma
Možnost navrhnout si vlastní cenu
Záruční a pozáruční servis 24 h/den
©2021 Vířivky & Infrasauny