Přijedeme k vám domů!

777 605 789

Nafukovací mobilní vířivka MSpa Birkin M-125S PREMIUM DOPRAVA + DÁREK ZDARMA

19 826 Kč bez DPH
23 990 Kč s DPH 21%
Dostupnost:Není skladem
Záruka:24 měs.

Zboží:Nafukovací mobilní vířivka MSpa Birkin M-125S PREMIUM DOPRAVA + DÁREK ZDARMA
Cena:23 990
Cena bez DPH19 826 Kč

Navrhněte si vlastní cenu


Jméno*

Příjmení*

E-mail*

Telefon

Termín dodání

Navrhovaná cena*

Místo dodání

   

Mobilní nafukovací vířivka MSpa Birkin M-125S

K mobilní vířivce MSpa od nás dostanete dárek ZDARMA. Užijte si dózu INSPARATION CRYSTALS, americkou nepěnivou aromaterapii speciálně vytvořenou přímo pro vířivé vany, která tak maximalizuje zážitek z relaxace a uvolní veškeré Vaše smysly.

 

Nafukovací vířivka z řady vířivek MSpa Birkin M-125S je vysoce elegantním modelem se pštrosím vzorem. Vířivka představuje ideální volbu na poli větších nafukovacích vířivých bazénů až pro 6 osob. Tato mobilní vířivka vám umožní vychutnat si komfort pperličkové masáže za pomocí 138 vzduchovacích trysek společně s Vašimi přáteli u Vás doma na zahradě, chalupě či v domácím wellness. Pokud si přidáte do lázně ještě některou z našich vonných esencí do vířivky, bude vaše relaxace maximální a vy se uvolníte v horké vodě jako nikdy předtím. Vířivka Birkin uspokojí i ty nejnáročnější klienty.

Nafukovací vířivka MSpa Birkin M-125S je větší verzí velmi oblíbené M-123S. Má rovněž odstupňovanou intenzitu perličkové masáže, efektivní ohřev vody až na 42°C i zabudovaný generátor ozonu přímo v technologii vířivé vany.

Elegantní provedení luxusního pštrosího vzoru světlé barvy doplňuje vnitřní světle stříbrná barva s perleťovým odleskem. Chcete si vířivku opravdu užít? Relaxujte v pozitivně naladěném Birkinu! Horká voda ve vířivce Vám uvolní ztuhlá záda, urychlí regeneraci po sportovním výkonu a naplní čas strávený s rodinou nebo s přáteli na Vaší zahradě. Birkin M-125S je úžasně funkční a prostorná vířivka s displejem přímo dovnitř. Pro nastavení teploty, výkonu a všeho ostatního nemusíte vylézat ven z horké vody!

Součástí produktu je i samonafukovací mechanismus, který Vám vířivku sám nafoukne. Instalace trvá pár minut. Není problém jakékoli MSpa modely používat i v zimě. Rozdíl mezi ledovým vzduchem a horkou vodou si opravdu užijete. V balení najdete i DVD video-návod, jak vířivku sestavit.

Nafukovací vířivka Birkin M-125S - konstrukce

Nafukovací vířivka BIRKIN je elitním výrobkem řady vířivek MSpa. Obsahuje opravdu jedinečný design s překrásným saténovým lemem, který dokresluje elegantní imitace pštrosí kůže. Plnohodnotně nahradí funkci bloweru na klasických akrylátových vířivých bazénech. Tato volba je vhodná především pro všechny, kteří nechtějí mít napevno spojenou vířivku s podložím. Elegantní kruhový design nafukovací vířivky společně se zajímavým vzorem jsou pouze špičkou ledovce. Kvalita vířivky BIRKIN je garancí dlouholetého užívání kdekoli v exteriéru i interiéru. Tato vířivka nabízí dostatečný prosto až pro 6 dospělých.

Tato skvělá nafukovací vířivka je vybavena titanovým výměníkem tepla o výkonu 1500W, jež snadno vyhřeje vodu až na 42°C. Zároveň je součástí balení vířivkytaké izolační termokryt, jež zabezpečí minimální tepelné ztráty z vodní hladiny, tlakový manometr, který hlídá tlak vzduchu při procesu nafukování, termopodložka, dvě kartušové filtrace pro průzračnou vodu Vaší vířivé vaně. Ochranný kryt se zipem s embosovaným logem dodává této vířivce na unikátnosti.

Nafukovací vířivka Birkin M-135S - vybavení

Elegantní a atraktivní vzhled
138 masážních vzduchových trysek, které působí blahodárně na omlazení těla či proti každodennímu stresu
Integrovaná „Four Soft“ anatomická sedátka (6x) zaručují komfortnější relaxaci
Ozonizátor
Integrovaný patentovaný Power-Pack System zabezpečující mnohem tišší chod než u obdobných van
Možnost volby 3 stupňů intenzity bublin
Ohřev vody až na teplotu 42 °C
Inteligentní ovládací LCD dotyový panel v novém designu zaručující snadnou obsluhu
Integrovaný samodrenážní systém umožňující snadné odčerpání vody
Tepelně izolační kryt se zipem spolu s ochranným nafukovacím krytem udržují teplotu vody a zabraňují úniku tepla
Manometr (na měření tlaku vzduchu)
Cirkulační čerpadlo: 12V, 60W
Masážní čerpadlo: 720 W

Montáž nafukovací vířivky

Díky jednoduchému mechanismu trvá montáž nafukovací mobilní vířivky přibližně 10 minut. Jednoznačnou výhodou všech nafukovacích vířivek je jejich snadná manipulace a nízká hmotnost. Vířivku MSpa Birkin nenafukujete vzduchovou pumpičkou, či kompresorem. Součástí každé naší mobilní vířivky je i integrovaný nafukovací systém pro rychlé zapojení do provozu. Mobilní vířivku nejprve rozbalíte na požadovaném místě, potom zapojíte elektrické sítě. Po následném napojení na propojovací hadici se Vaše vířivka, během chvíle, nafoukne doslova před očima.

Standardní vybavení nafukovací vířivky Birkin M-125S

Nafukovací ochranný termokryt
Kartušový filtr (2x)
Výsuvný manometr (měřič tlaku vzduchu)
Izolační termopodložka / rozkládací pěnová termodpodložka 9ks
Zámek na číselný kód
Instruktážní DVD pro snadnou montáž a Manuál CZ + SK
Adaptér na zahradní hadici

Kompletní wellness program
Vířivky a jejich příslušenství
Infrasauny a jejich příslušenství
Mobilní nafukovací vířivky
Zahradní nábytek
Kompletní realizace Vašeho wellness
Doprava, montáž a servis vířivých van a infrasaun
Konzultace a návrhy zdarma
Možnost navrhnout si vlastní cenu
Záruční a pozáruční servis 24 h/den
©2020 Vířivky & Infrasauny